Już 29 czerwca ruszamy z wakacyjnymi projektem dla dzieci – „Z bajką w plecaku”.
Proponujemy opiekę tygodniową lub miesięczną dla dzieci w wieku 2,5-6 lat. Jeśli przedszkole Twojego dziecka jest zamknięte w czasie wakacji, to skontaktuj się z nami.
Zapraszamy dzieci do udziału w wyjątkowym projekcie „Z bajką w plecaku”, który łączy letnią beztroskę z rozwijaniem ważnych umiejętności i wartości. Każdy tydzień poświęcony będzie innej znanej bajce, a jej bohaterowie staną się przewodnikami po tematach bliskich dzieciom — przyrodzie, bezpieczeństwu, emocjach, współpracy, relacjach, odkrywaniu świata, aktywności ruchowej, kulturze oraz dobrych manierach.
Dzięki spotkaniom z postaciami takimi jak Pszczółka Maja, Czerwony Kapturek, Pinokio, Smerfy, Muminki, Krecik, Bolek i Lolek, Królewna Śnieżka oraz Miś Uszatek dzieci będą mogły rozwijać ciekawość świata, kreatywność, empatię i samodzielność. Każdy tydzień wypełnią zabawy tematyczne, zajęcia ruchowe, działania plastyczne, rozmowy oraz aktywności dostosowane do wieku i możliwości przedszkolaków.
Dołączcie do nas i dajcie swoim pociechom szansę na rozwój wyobraźni, kreatywności oraz logicznego myślenia w atmosferze pełnej uśmiechu i radości.
Nasza oferta wakacyjnego przedszkola to także:
• wspaniała zabawa w grupie rówieśników,
• opieka profesjonalnej kadry pedagogicznej,
• nauka języka angielskiego,
• smaczne posiłki przygotowywane na miejscu,
• gry i zabawy w ogrodzie i na terenie naszego placu zabaw,
• wycieczki w ciekawe miejsca.
Mamy nadzieję, że proponowane przez nas rozwiązania pomogą Państwu zaplanować urlopy.
Zapraszamy do kontaktu (zakładka kontakt). Dyrektorzy wybranego przez Państwa Przedszkola w 11 lokalizacjach w Warszawie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Comments are closed